Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 ST-fiber

Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 ST-fiber

Art.nr: 105FX-ST

2 546 SEK

5 port (4 10/100BaseTX, 1 100Base Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Multimode, ST style connector) • Fyra RJ-45 10/100BasetX port • En 100BaseFx St eller SC full duplex port • Kompakt format • Dimension (8,80 x 5,10 x 8,59 cm) Vikt: 0,34 kg • Full wire...

Läs mer >>

105FXE-ST-15 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 ST-fiber, 15km

4 007 SEK

105FXE-ST-40 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 ST-fiber, 40km

4 939 SEK

105FXE-ST-80 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 ST-fiber, 80km

10 325 SEK

105FX-SC - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 SC-fiber

2 546 SEK

105FXE-SC-15 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 SC-fiber, 15km

4 007 SEK

105FXE-SC-40 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 SC-fiber, 40km

4 939 SEK

105FXE-SC-80 - Industriell EthernetSwitch, 5 portar, varav 1 SC-fiber, 80km

10 325 SEK

5 port (4 10/100BaseTX, 1 100Base Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Multimode, ST style connector)

• Fyra RJ-45 10/100BasetX port
• En 100BaseFx St eller SC full duplex port
• Kompakt format
• Dimension (8,80 x 5,10 x 8,59 cm) Vikt: 0,34 kg
• Full wire Speed Communications

Beställ produktinformation

Fyll i formuläret nedan om du vill veta mer om denna produkt så kontaktar vi dig inom kort!

Produktansvarig

Johan Sturesson
Säljare
Tel +46 (0)54 52 10 46
Mob +46 (0)705-52 00 14