Här hittar du tillbehör så som spänningaggregat, överspänningsskydd och Mini-GBIC Transceiver.

165 - /uploads/products/NTPS-24-1.3.jpg

NTPS-24-1.3 - Spänningsaggregat 1,3 A, 24 V, för DIN montage

Läs mer

1 139 SEK

166 - /uploads/products/NTPS-24-3.jpg

NTPS-24-3 - Spänningsaggregat 3 A, 24 V, för DIN montage

Läs mer

2 115 SEK

167 - /uploads/products/NTPS-24-5.jpg

NTPS-24-5 - Spänningsaggregat 5 A, 24 V, för DIN montage

Läs mer

3 992 SEK

168 - /uploads/products/NTPS-24-1.3.jpg

NTPS-48-5 - Spänningsaggregat 5 A, 48V, (PoE), för DIN montage

Läs mer

3 987 SEK

169 - /uploads/products/NTSA-CAT5e.jpg

NTSA-CAT5e - Överspänningsskydd för industriellt Ethernet

Läs mer

1 281 SEK

170 - /uploads/products/NTSFP-LX-40.jpg

NTSFP-SX - Copper Gigabit SFP (mini-GBIC) Transceiver

Läs mer

1 700 SEK

171 - /uploads/products/NTSFP-LX-10.jpg

NTSFP-LX-10 - SFP (mini-GBIC) Singlemode Gigabit Fiber Transceiver 10km

Läs mer

2 384 SEK

172 - /uploads/products/NTSFP-LX-40.jpg

NTSFP-LX-40 - SFP (mini-GBIC) Singlemode Gigabit Fiber Transceiver 40km

Läs mer

8 536 SEK

173 - /uploads/products/NTSFP-LX-70.jpg

NTSFP-LX-70 - SFP (mini-GBIC) Singlemode Gigabit Fiber Transceiver 70km

Läs mer

17 080 SEK